2026-04-16
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSM340VP01 |
| Diagonale Afmeting | 34" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 2560(RGB)×1080 |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Helderheid | 0 cd/m² |
| Contrastverhouding | - |
| Kijkhoek | - |
| Weergavemodus | PVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Beste weergave op | Symmetrie |
| Responstijd | - |
| Weergavekleuren | |
| Lamp type | Geen B/L |
| Frequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Paneelgewicht | - |
| Toepassing | Desktop Monitor |
| Signaalinterface | LVDS |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ;Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |