2026-04-06
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LSM315HP04-M01 |
| Diagonale grootte | 32.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 69PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 698.4 ((W) × 392.85 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 708.34 ((W) × 405.43 ((H) × 1.3 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 25%) |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 30001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Afbeeldingsmodus | PVA, meestal zwart, transmisief |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 22 (type) (G tot G) |
| Glasdiepte | 0.40+0.50 mm |
| Transmissiviteit | 40,5% (Type) (met polarisator) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 70% NTSC |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Frequentie. | 144 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 870 g (max.) |
| Toepassing | Desktop Monitor, Gaming |
| Signalinterface | LVDS (4 ch, 8-bit), 61 pinsConnector |
| Inlaatspanning | 12.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |