2026-04-06
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSM315HP03-G |
| Diagonale Afmeting | 32.0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 69PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 698.4(B)×392.85(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Omtrek Afm. | 708.34(B)×405.43(H)×1.3(D) mm |
| Luminantie | 0 cd/m² |
| Kijkrichting | Symmetrie |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Plaatdikte | 0.40+0.50 mm |
| Ondersteunde Kleuren | 16.7M 70% NTSC |
| Gewicht | 870g (Max.) |
| Verversingssnelheid | 60Hz |
| Behandeling | Antiglare (Haze 25%) |
| Contrast Ratio | 3000:1 (Typ.) (TM) |
| Responstijd | 22 (Typ.)(G tot G) |
| Bedrijfsmodus | PVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Transmissie | 4.5% (Typ.)(met Polarizer) |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Ontworpen voor | Desktop Monitor |
| Touch Panel | Zonder |
| D-IC Detail | COF Ingebouwd 6 bronchips |
| Interface Type | LVDS (2 ch, 8-bit)30 pins Connector |
| Voeding | 12.0V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 65 °C- |