2026-04-03
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSM315DP02-M01 |
| Diagonale Afmeting | 32.0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 2560(RGB)×1440, Quad-HD 93PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 697.344(B)×392.256(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Omtrek(mm) | 708.944 × 405.731× 1.11 (H×V×D) |
| Behandeling | Antireflectie (Haze 25%) |
| Luminantie | 0 cd/m² |
| Contrastverhouding | 3000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Reactie | 22 (Typ.)(G naar G) ms |
| Goede Weergave bij | Symmetrie |
| Werkmodus | PVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Glasdikte | 0.40+0.40 mm |
| Transmissiviteit | 3.0% (Typ.)(met Polarizer) |
| Kleurdiepte | 16.7M 70%NTSC |
| Achtergrondverlichting | Geen B/L |
| Massa | 900g (Typ.) |
| Gebruikt voor | Desktop Monitor、Gaming |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Driver IC lijst | Ingebouwde COF 8 bronchips |
| Signaaltype | eDP (4 Lanes), 51 pinsConnector |
| Voedingsspanning | 12.0V (Typ.) |
| Max. Waarden | Opslag Temp.: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |