2026-03-28
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LSM315DP01-M01 |
| Diagonale grootte | 32.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 93PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 697.344 ((W) × 392.256 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Omtrek (mm) | 708.944×405.731×1.11 (H×V×D) |
| Behandeling | Antiglare (Haze 25%) |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 3000: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Reactie | 22 (type) (G tot G) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | PVA, meestal zwart, transmisief |
| Glasdikte | 0.40+0.40 mm |
| Transmissiviteit | 30,0% (Type) (met polarisator) |
| Kleurdiepte | 16.7M 70% NTSC |
| Achterlicht | Geen B/L |
| De massa | 900 g (typisch) |
| Gebruikt voor: | Desktop Monitor, Gaming |
| Vernieuwingssnelheid | 144 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Lijst met bestuurder-IC | Ingebouwde COF 8-bronchips |
| Type signaal | eDP (4 rijstroken), HBR2 (5.4G/rijstroken), connector51 pins |
| Spanningsvoorziening | 12.0V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |