2026-04-16
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSM290VP01 |
| Diagonale Afmeting | 29.0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 2560(RGB)×1080 |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Luminantie | 0 cd/m² |
| Contrastverhouding | - |
| Kijkrichting | Symmetrie |
| Responstijd | - |
| Kijkhoek | - |
| Bedrijfsmodus | PVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Ondersteunde Kleuren | |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | - |
| Ontworpen voor | Desktop Monitor |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Interfacetype | LVDS |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |