2026-04-16
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LSM270HP07 |
| Diagonale grootte | 27.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 81PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 597.888 ((W) × 336.312 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Omtrek (mm) | 608.888×348.337×1.16 (H×V×D) |
| Behandeling | Antiglare (Haze 25%) |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 3000: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Reactie | 13/17 (Type.) ((Tr/Td) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | SPVA, meestal zwart, transmisief |
| Glasdikte | - |
| Transmissiviteit | 4.25% (Type.) (met polarisator) |
| Kleurdiepte | 16.7M 69% NTSC |
| Achterlicht | Geen B/L |
| De massa | 600 g (typisch) |
| Gebruikt voor: | Desktop Monitor, Gaming |
| Vernieuwingssnelheid | 144 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Lijst met bestuurder-IC | Ingebouwde COF 6-bronchips |
| Type signaal | LVDS (4 ch, 8-bit), Connector61 pins |
| Spanningsvoorziening | 12.0V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |