2026-04-16
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LSM270HL02 |
| Diagonale grootte | 27.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 81PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 597.888 ((W) × 336.312 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Kleuren weergeven | 16.7M |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Gewicht | - |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Afbeeldingsmodus | PLS, meestal zwart, zendbaar |
| Reactietijd | 14 (Type) (G tot G) |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Toepassing | Desktopmonitor |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |