2026-03-31
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSM270DP01 |
| Diagonaal | 27.0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 2560(RGB)×1440, Quad-HD 108PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 596.736(B)×335.664(H) mm |
| Randopening | - |
| Afmetingen | 609.2(B)×348.12(H)×1.16(D) mm |
| Oppervlak | Antireflectie (Haze 25%) |
| Helderheid | 0 cd/m² |
| Contrastverhouding | 3000:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | PVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Beste weergave op | Symmetrie |
| Responstijd | 12 (Typ.)(G tot G) |
| Glasdiepte | 0.40+0.40 mm |
| Transmissiviteit | 2.28% (Typ.)(met Polarizer) |
| Weergavekleuren | 16.7M 69%NTSC |
| Lamp type | Geen B/L |
| Frequentie | 144Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Driver IC | COF Ingebouwd 8 bronchips |
| Paneelgewicht | 600g (Typ.) |
| Toepassing | Desktop Monitor、Gaming |
| Signaalinterface | eDP (4 Lanes) , HBR2 (5.4G/lane) , 51 pinsConnector |
| Ingangsspanning | 12.0V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |