2026-03-27
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSM238HP01-M01 |
| Diagonale Afmeting | 23.8" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 92PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 525.89(B)×295.81(H) mm |
| Randopening | - |
| Omtrek(mm) | 534.88(B)×307.112(H) |
| Luminantie | 0 (cd/m²) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Goede Weergave bij | Symmetrie |
| Glasdikte | - |
| Kleurdiepte | 16.7M 72% NTSC |
| Massa | TBD |
| Verversingssnelheid | 60Hz |
| Behandeling | - |
| Contrastverhouding | 3000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Werkmodus | PVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Reactie | 22 (Typ.)(G tot G) ms |
| Transmissiviteit | 4.5% (Typ.)(met Polarizer) |
| Achtergrondverlichting | Geen B/L |
| Gebruikt voor | Desktop Monitor |
| Touchscreen | Zonder |
| Driver IC lijst | Ingebouwde COF6 bronchips |
| Signaaltype | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pins Connector |
| Voedingsspanning | 5.0V (Typ.) |
| Max. Waardes | Opslag Temp.: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |