2026-04-16
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LSM238HL05 |
| Diagonale grootte | 23.8" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 1000: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | - |
| Reactie | - |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | PLS, meestal zwart, zendbaar |
| Kleurdiepte | 16.7M |
| Achterlicht | Geen B/L |
| De massa | - |
| Gebruikt voor: | Desktopmonitor |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |