2026-03-30
| Vervaardiging | Samsung |
| Modelnaam | LSM236HP04-M02 |
| Schermgrootte | 23.6 inch |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 93PPI |
| Pixel lay-out | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 521.395 ((W) × 293.285 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Omtrek (mm) | 532.4 × 304,94 × 1,1 (H×V×D) |
| Behandeling | Antiglare |
| Luminansie | 0 cd/m2 (type) |
| Contrastverhouding | 30001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Reactie | 21 (Type.) ((Tr+Td) ms |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Operatiemodus | PVA, meestal zwart, transmisief |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 69% NTSC |
| Achterlicht | Geen B/L |
| De massa | 420 g (type) |
| Gebruikt voor: | Desktopmonitor |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector |
| Spanningsvoorziening | 12.0V (type.) |
| Milieu | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |