2026-03-28
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSM236HP02-G |
| Diagonale Afmeting | 23,6" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 93PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 521,395(B)×293,285(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Buitenafmetingen | 532,4(B)×304,94(H)×1,3(D) mm |
| Behandeling | Antireflectie |
| Luminantie | 0 cd/m² |
| Contrastverhouding | 3000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Responstijd | 8 (Typ.)(G naar G) ms |
| Goede Weergave bij | Symmetrie |
| Werkmodus | PVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Glasdikte | 0,40+0,40 mm |
| Transmissiviteit | 3,39% (Typ.)(met Polarizer) |
| Kleurdiepte | 16,7M 70%NTSC |
| Achtergrondverlichting | Geen B/L |
| Gewicht | 530g (Typ.) |
| Gebruikt voor | Desktop Monitor、Gaming |
| Verversingssnelheid | 144Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | LVDS (4 ch, 8-bit), 40 pins Connector |
| Voedingsspanning | 12,0V (Typ.) |
| Max. Waardes | Opslag Temp.: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |