bedrijfscasussen over LSM236HP02-G Samsung LCD-scherm Introductie van de functies en parameters
Evenementen
Contacteer ons
chance
Contact opnemen
LSM236HP02-G Samsung LCD-scherm Introductie van de functies en parameters
Merk Samsung
Model P/N LSM236HP02-G
Diagonale Afmeting 23,6"
Paneeltype a-Si TFT-LCD, CELL, FOB
Resolutie 1920(RGB)×1080, FHD 93PPI
Pixelformaat RGB Verticale Stripe
Actief Gebied 521,395(B)×293,285(H) mm
Bezel Opening -
Buitenafmetingen 532,4(B)×304,94(H)×1,3(D) mm
Behandeling Antireflectie
Luminantie 0 cd/m²
Contrastverhouding 3000 : 1 (Typ.) (TM)
Kijkhoek 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10)
Responstijd 8 (Typ.)(G naar G) ms
Goede Weergave bij Symmetrie
Werkmodus PVA, Normaal Zwart, Transmissief
Glasdikte 0,40+0,40 mm
Transmissiviteit 3,39% (Typ.)(met Polarizer)
Kleurdiepte 16,7M 70%NTSC
Achtergrondverlichting Geen B/L
Gewicht 530g (Typ.)
Gebruikt voor Desktop Monitor、Gaming
Verversingssnelheid 144Hz
Touchscreen Zonder
Signaaltype LVDS (4 ch, 8-bit), 40 pins Connector
Voedingsspanning 12,0V (Typ.)
Max. Waardes Opslag Temp.: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C