2026-04-16
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSM230HL01 |
| Diagonale Afmeting | 23.0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 95PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 509.76(B)×286.74(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Helderheid | 0 cd/m² |
| Kijkhoek | - |
| Beste Weergave op | Symmetrie |
| Weergavekleuren | 16.7M |
| Frequentie | 60Hz |
| Gewicht | - |
| Contrastverhouding | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Weergavemodus | PLS, Normaal Zwart, Transmissief |
| Responstijd | - |
| Lamp Type | Geen B/L |
| Touchscreen | Zonder |
| Toepassing | Desktop Monitor |
| Signaalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |