2026-04-01
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LSI750HF02 |
| Diagonale grootte | 75" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 29PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 1650.24 ((W) × 928.26 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 1662.24(H) × 943,01(V) × 1,4(D) mm |
| Behandeling | Verblinding (Haze 0%) |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 50001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 6 (Type) (G tot G) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | SVA, meestal zwart, transmisief |
| Dikte van de plaat | 00,50+0,50 mm |
| Overdraagbaarheid | 50,4% (Type) (met polarisator) |
| Ondersteunende kleur | 1.07B 97%sRGB |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | 4.70±0.47 kg (type.) |
| Ontworpen voor | Digitaal signage |
| Framerate | 120 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | LVDS (4 ch, 10-bit), 92 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 12.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 65 °C |