2026-03-18
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LSI750HF01 |
| Diagonale grootte | 75" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 29PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 1650.24 ((W) × 928.26 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 1662.24(W) ×943.01 ((H) ×1.4 ((D) mm |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Glasdiepte | 00,50+0,50 mm |
| Kleuren weergeven | 1.07B 68%NTSC |
| Frequentie. | 120 Hz |
| Gewicht | 4.70/5.17 kg (type/max.) |
| Oppervlakte | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H) |
| Contrastverhouding | 50001 (type) (TM) |
| Afbeeldingsmodus | SVA, meestal zwart, transmisief |
| Reactietijd | 8 (Type) (G tot G) |
| Transmissiviteit | 50,7% (Typ.) ((met polarisator) |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Toepassing | Interactief whiteboard |
| Bestuurder IC | COF Ingebouwde 12 bron + 16 gate chips |
| Signalinterface | LVDS (4 ch, 10-bit), 92 pinsConnector |
| Inlaatspanning | 12.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C; Bergingstemperatuur: -20 ~ 65 °C |