2026-04-02
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSI750FN01 |
| Diagonale Afmeting | 75" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840(RGB)×2160, UHD 59PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 1650.24(B)×928.26(H) mm |
| Randopening | - |
| Buitenafmetingen | 1662.2(B)×943.7(H) mm |
| Oppervlak | Antireflectie (Haze 2.3%) |
| Helderheid | 0 cd/m² |
| Contrastverhouding | 4000:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | SVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Beste Weergave op | Symmetrie |
| Responstijd | 6 (Typ.)(G tot G) |
| Weergavekleuren | 1.07B 72%NTSC |
| Lamp Type | Geen B/L |
| Frequentie | 120Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Paneel Gewicht | - |
| Toepassing | Interactief Whiteboard |
| Signaalinterface | V-by-OneConnector |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |