2026-03-18
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSI700HN03 |
| Diagonale Afmeting | 70" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 31PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 1549.44(B)×871.56(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Buitenafmetingen. | 1566.44(H)×887.06(V)×1.4(D) mm |
| Behandeling | Antiglare (Haze 2.3%), Hard coating (2H) |
| Luminantie | 0 cd/m² |
| Contrastverhouding | 4000:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkrichting | Symmetrie |
| Responstijd | 8 (Typ.)(G tot G) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | SPVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Plaatdikte | - |
| Transmissie | 5.7% (Typ.)(met Polarizer) |
| Ondersteunde Kleuren | 16.7M 66%NTSC |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | 4.10Kgs (Typ.) |
| Ontworpen voor | Digitale Signage、Interactief Whiteboard |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| D-IC Detail | COF Ingebouwd 12 bronchips |
| Interface Type | LVDS (2 ch, 10-bit), 51 pins Connector |
| Voeding | 12.0V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 65 °C |