2026-04-07
| Fabrikant | Samsung |
| Modelnaam | LSI550HN01-V |
| Schermgrootte | 55,0 inch |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL , FOB |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 40PPI |
| Pixelindeling | RGB Verticale Stripe |
| Actief gebied | 1209,6(B)×680,4(H) mm |
| Randopening | - |
| Omtrek (mm) | 1219,6(B)×692,9(H) ×1,3(D) mm |
| Behandeling | Antireflectie (Haze 25%), Harde coating (2H) |
| Luminantie | 0 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | 4000:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Reactie | 6 (Typ.)(G tot G) |
| Kijkrichting | Symmetrie |
| Bedrijfsmodus | SPVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Ondersteunde kleuren | 1,07B 99% sRGB |
| Lamp type | Geen B/L |
| Massa | - |
| Gebruikt voor | Digitale Signage |
| Verversingssnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaalkabeltype | LVDS (2 kanalen, 10-bit) , 51-pins connector |
| Voedingsspanning | 12,0V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |