2026-04-02
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSI320AN01 |
| Diagonale Afmeting | 32.0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1366×768(RGB), WXGA 49PPI |
| Pixelformaat | RGB Horizontale Stripe |
| Actief Gebied | 697.685(B)×392.256(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Buitenafmetingen | 713(B)×410.5(H)×1.3(D) mm |
| Helderheid | 0 cd/m² |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Beste weergave op | Symmetrie |
| Glasdiepte | 0.40+0.50 mm |
| Weergavekleuren | 16.7M 68%NTSC |
| Frequentie | 60Hz |
| Gewicht | 800g (Typ.) |
| Oppervlak | Antiglare (Haze 2.3%), Harde coating (2H) |
| Contrastverhouding | 5000:1 (Typ.) (TM) |
| Weergavemodus | PVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Responstijd | 20 (Typ.)(G tot G) |
| Transmissiviteit | 6.9% (Typ.)(met Polarizer) |
| Lamp Type | Geen B/L |
| Touchscreen | Zonder |
| Toepassing | Digitale Signage |
| Driver IC | COF Ingebouwd 1 bronchips |
| Signaalinterface | LVDS (1 kanaal, 8-bit), 30 pins Connector |
| Ingangsspanning | 12.0V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 65 °C |