2026-04-01
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LSI290LN01 |
| Diagonale grootte | 29.0" (native bar) |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920 ((RGB) ×540 69PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 705.6 ((W) ×198.45 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Kleuren weergeven | 16.7M |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Gewicht | TBD |
| Contrastverhouding | 40001 (type) (TM) |
| Afbeeldingsmodus | SPVA, meestal zwart, transmisief |
| Reactietijd | 8 (Type) (G tot G) |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Toepassing | Digitaal signage, Stretched Bar LCD |
| Signalinterface | LVDS (2 ch, 10-bit), 51 pinsConnector |
| Inlaatspanning | 12.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C; Bergingstemperatuur: -20 ~ 65 °C |