2026-04-03
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LSC780FF01-W |
| Diagonale grootte | 78" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 56PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 1728 ((W) × 972 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 1743 ((H) × 987 ((V) × 1,4 ((D) mm |
| Behandeling | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H) |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 50001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 16 (type) (G tot G) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | SPVA, meestal zwart, transmisief |
| Dikte van de plaat | - |
| Overdraagbaarheid | 40,6% (Type.) (met polarisator) |
| Ondersteunende kleur | 1.07B 100%sRGB |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | 4.90kg (type.) |
| Ontworpen voor | Televisietoestellen |
| Framerate | 120 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| D-IC-gegevens | COF suggereert 24 bron + 16 gate chips |
| Interface type | V-bij-één 8 rijstroken, 92 pinnen |
| Stroomvoorziening | 12.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 65 °C |