2026-03-14
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSC750HJ01-W |
| Diagonale Afmeting | 75" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 29PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 1650.24(B)×928.26(H) mm |
| Randopening | - |
| Buitenafmetingen | 1662.24(H)×943.01(V)×1.8(D) mm |
| Behandeling | Antireflectie (Haze 2.3%), Harde coating (2H) |
| Luminantie | 0 cd/m² |
| Contrastverhouding | 5000:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkrichting | Symmetrie |
| Responstijd | 8 (Typ.)(G tot G) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | SVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Plaatdikte | 0.70+0.70 mm |
| Transmissie | 5.68% (Typ.)(met Polarizer) |
| Ondersteunde Kleuren | 16.7M 68%NTSC |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | 6.10/6.71Kgs (Typ./Max.) |
| Ontworpen voor | TV Sets |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| D-IC Details | COF Ingebouwd 24 bron + 16 gate chips |
| Interface Type | LVDS (2 ch, 10-bit), 65 pins Connector |
| Voeding | 12.0V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |