2026-03-14
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSC750FF01-W |
| Diagonale Afmeting | 75" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840(RGB)×2160, UHD 59PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 1650.24(B)×928.26(H) mm |
| Randopening | - |
| Buitenafmetingen | 1662.24(B)×943.66(H)×1.8(D) mm |
| Helderheid | 0 cd/m² |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Beste Weergave op | Symmetrie |
| Glasdiepte | 0.70+0.70 mm |
| Weergavekleuren | 1.07B 72%NTSC |
| Frequentie | 120Hz |
| Gewicht | 6.10/6.71Kgs (Typ./Max.) |
| Oppervlak | Antireflectie (Haze 2.3%), Harde coating (2H) |
| Contrastverhouding | 5000:1 (Typ.) (TM) |
| Weergavemodus | SVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Responstijd | 6 (Typ.)(G naar G) |
| Transmissiviteit | 4.2% (Typ.)(met Polarizer) |
| Lamp Type | Geen B/L |
| Touchscreen | Zonder |
| Toepassing | TV Sets |
| Driver IC | COF Ingebouwd 24 bron + 16 gate chips |
| Signaalinterface | V-by-One 16 lanes, 97 pins Connector |
| Ingangsspanning | 12.0V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 65 °C |