2026-04-08
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LSC650FJ09-H |
| Diagonale grootte | 65" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 68PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 1428.48 ((W) × 803.52 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 1438.48 ((W) × 814.37 ((H) × 1.2 ((D) mm |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Glasdiepte | - |
| Kleuren weergeven | 16.7M 68% NTSC |
| Frequentie. | 120 Hz |
| Gewicht | 20,90 ± 0,29 kg |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 2,3%), harde coating (2H) |
| Contrastverhouding | 50001 (type) (TM) |
| Afbeeldingsmodus | SPVA, meestal zwart, transmisief |
| Reactietijd | 6 (Type) (G tot G) |
| Transmissiviteit | 50,5% (Type) (met polarisator) |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Toepassing | Televisietoestellen |
| Bestuurder IC | COF Ingebouwde 16 bronchips |
| Signalinterface | V-bij-Een 16 rijstroken, 92 pinnen |
| Inlaatspanning | 12.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C; Bergingstemperatuur: -20 ~ 65 °C |