2026-04-10
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LSC650FN15-W |
| Diagonale grootte | 65" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 68PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 1428.48 ((W) × 803.52 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 1437.08 ((W) × 811.07 ((H) × 1.4 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare (Haze 2,3%), harde coating (2H) |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 6000: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Reactie | 12 (Type.) ((G tot G) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | SVA, meestal zwart, transmisief |
| Glasdikte | 0.40+0.50 mm |
| Transmissiviteit | 50,3% (Type.) (met polarisator) |
| Kleurdiepte | 1.07B 67%NTSC |
| Achterlicht | Geen B/L |
| De massa | 3.50kg (type.) |
| Gebruikt voor: | Televisietoestellen |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | V-bij-één 8 rijstroken, 51 pinnen |
| Spanningsvoorziening | 12.0V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 65 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |