2026-04-07
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LSC650FN13-W |
| Diagonale grootte | 65" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 68PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 1428.48 ((W) × 803.52 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 1438.48 ((H) × 814.52 ((V) × 1.3 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare (Haze 2,3%), harde coating (2H) |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 47001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 8 (Type) (G tot G) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | SVA, meestal zwart, transmisief |
| Dikte van de plaat | 0.40+0.50 mm |
| Overdraagbaarheid | 50,2% (Type.) (met polarisator) |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 99%sRGB |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | 3.20 kg (type.) |
| Ontworpen voor | Televisietoestellen |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| D-IC-gegevens | COF suggereert 12 bronchips |
| Stroomvoorziening | 12.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 65 °C |