2026-03-30
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSC650FN11-W |
| Diagonale Afmeting | 65" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840(RGB)×2160, UHD 68PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 1428.48(B)×803.52(H) mm |
| Randopening | - |
| Buitenafmetingen | 1438.48(B)×814.52(H)×1.3(D) mm |
| Behandeling | Antireflectie (Haze 2.3%), Harde coating (2H) |
| Luminantie | 0 cd/m² |
| Contrastverhouding | 5000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Responstijd | 8 (Typ.)(G tot G) ms |
| Goede weergave bij | Symmetrie |
| Werkmodus | SVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Glasdikte | 0.40+0.50 mm |
| Transmissiviteit | 5.5% (Typ.)(met Polarizer) |
| Kleurdiepte | 16.7M/1.07B 68%NTSC |
| Achtergrondverlichting | Geen B/L |
| Gewicht | 3.20Kg (Typ.) |
| Gebruikt voor | TV Sets |
| Verversingssnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Driver IC lijst | Ingebouwde COF 16 bronchips |
| Signaaltype | V-by-One 8 lane, 51 pins Connector |
| Voedingsspanning | 12.0V (Typ.) |
| Max. Waarden | Opslag Temp.: -20 ~ 65 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |