2026-03-31
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSC650FN08-W |
| Diagonale Afmeting | 65" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840(RGB)×2160, UHD 68PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 1428.48(B)×803.52(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Omtrek (mm) | 1438.48×814.52×1.3 (H×V×D) |
| Behandeling | Antireflectie (Haze 2.3%), Harde coating (2H) |
| Luminantie | 0 cd/m² |
| Contrastverhouding | 4700 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Reactie | 8 (Typ.)(G tot G) ms |
| Goede weergave bij | Symmetrie |
| Werkmodus | SPVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Glasdikte | 0.40+0.50 mm |
| Transmissiviteit | 5.2% (Typ.)(met Polarizer) |
| Kleurdiepte | 16.7M/1.07B 100%sRGB |
| Achtergrondverlichting | Geen B/L |
| Massa | 3.20±0.32Kgs |
| Gebruikt voor | TV Sets |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Driver IC lijst | Ingebouwde COF 16 bronchips |
| Signaaltype | V-by-One 8 lane, Connector51 pins |
| Spanningsvoorziening | 12.0V (Typ.) |
| Max. Waarden | Opslag Temp.: -20 ~ 65 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |