2026-04-07
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSC650FN04-H01 |
| Diagonale Afmeting | 65" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840(RGB)×2160, UHD 68PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 1428.48(B)×803.52(H) mm |
| Randopening | - |
| Buitenafmetingen | 1438.48(B)×811.07(H)×1.3(D) mm |
| Oppervlak | - |
| Helderheid | 0 cd/m² |
| Contrastverhouding | - |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | SVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Beste Weergave op | Symmetrie |
| Responstijd | 8 (Typ.)(G tot G) |
| Glasdiepte | 0.40+0.50 mm |
| Transmissiviteit | - |
| Weergavekleuren | 16.7M/1.07B 68%NTSC |
| Lamp Type | Geen B/L |
| Frequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Paneel Gewicht | - |
| Toepassing | TV Sets |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |