bedrijfscasussen over LSC650FJ12-W Samsung LCD-scherm Inleiding tot de functies en parameters
Evenementen
Contacteer ons
chance
Contact opnemen
LSC650FJ12-W Samsung LCD-scherm Inleiding tot de functies en parameters
Merken Samsung
Model P/N LSC650FJ12-W
Diagonale grootte 65"
Paneltype a-Si TFT-LCD, CELL, FOB
Resolutie 3840 ((RGB) × 2160, UHD 68PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 1428.48 ((W) × 803.52 ((H) mm
Bezelopening -
Grootte van de contour 1438.48 ((W) × 814.37 ((H) × 1.4 ((D) mm
Oppervlakte Glare (Haze 0%), Hard coating (2H), Antireflection
Helderheid 0 cd/m2
Contrastverhouding 50001 (type) (TM)
Zienhoek 89/89/89/89 (type)
Afbeeldingsmodus SVA, meestal zwart, transmisief
Het beste zicht op Symmetrie
Reactietijd 6 (Type) (G tot G)
Glasdiepte 00,50+0,50 mm
Transmissiviteit 50,4% (Type) (met polarisator)
Kleuren weergeven 1.07B 69%NTSC
Typ van de lamp Geen B/L
Frequentie. 120 Hz (60 Hz Input)
Aanraakscherm Zonder
Bestuurder IC COFSuggest 16 bron chips
Gewicht van het paneel 3.20 kg (type.)
Toepassing Televisietoestellen
Signalinterface V-bij-één 8 rijstroken, 51 pinnen
Inlaatspanning 12.0V (type.)
Milieu Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C; Bergingstemperatuur: -20 ~ 65 °C