2026-04-07
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSC650FJ03-W |
| Diagonale Afmeting | 65" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840(RGB)×2160, UHD 68PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 1428.48(B)×803.52(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Buitenafmetingen | 1438.48(B)×813.62(H)×1.5(D) mm |
| Luminantie | 0 cd/m² |
| Kijkrichting | Symmetrie |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Plaatdikte | 0.50+0.50 mm |
| Ondersteunde Kleuren | 16.7M 100% sRGB |
| Gewicht | 3.60Kg (Typ.) |
| Framesnelheid | 120Hz |
| Behandeling | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H) |
| Contrastverhouding | 3500:1 (Typ.) (TM) |
| Responstijd | 6 (Typ.)(G tot G) |
| Bedrijfsmodus | SPVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Transmissie | 3.7% (Typ.)(met Polarizer) |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Ontworpen voor | TV Sets |
| Touch Panel | Zonder |
| D-IC Detail | COF Ingebouwd 24 source + 16 gate chips |
| Interface Type | V-by-One 16 lane92 pins Connector |
| Voeding | 12.0V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 65 °C |