2026-04-08
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSC650FF09-W |
| Diagonale Afmeting | 65" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840(RGB)×2160, UHD 68PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 1428.48(B)×803.52(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Buitenafmetingen | 1438.73(B)×815.02(H)×1.3(D) mm |
| Oppervlak | Antireflectie (Haze 2.3%), Harde coating (2H) |
| Helderheid | 0 cd/m² |
| Contrastverhouding | 5500:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | SVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Beste Weergave op | Symmetrie |
| Responstijd | 6 (Typ.)(G tot G) |
| Glasdiepte | - |
| Transmissie | 5.1% (Typ.)(met Polarizer) |
| Weergavekleuren | 16.7M 100%sRGB |
| Lamp Type | Geen B/L |
| Frequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Driver IC | COF Ingebouwd 12 bronchips |
| Paneel Gewicht | 3.20Kg (Typ.) |
| Toepassing | TV Sets |
| Signaal Interface | V-by-One 8 lane, 51 pins Connector |
| Ingangsspanning | 12.0V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ;Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |