2026-03-27
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSC550HN07 |
| Diagonale Afmeting | 55" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 40PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 1209.6(B)×680.4(H) mm |
| Randopening | - |
| Omtrek(mm) | 1219.6 × 692.9× 1.3 (B×H×D) |
| Behandeling | Antireflectie (Haze 2.3%), Harde coating (2H) |
| Luminantie | 0 cd/m² |
| Contrastverhouding | 5000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Reactie | 6 (Typ.)(G tot G) ms |
| Goede Weergave bij | Symmetrie |
| Werkmodus | SVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Glasdikte | 0.40+0.50 mm |
| Transmissiviteit | 7.0% (Typ.)(met Polarizer) |
| Kleurdiepte | 1.07B 99%sRGB |
| Achtergrondverlichting | Geen B/L |
| Massa | 2.33Kg (Typ.) |
| Gebruikt voor | TV Sets |
| Verversingssnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Driver IC lijst | Ingebouwde COF 6 bronchips |
| Signaaltype | LVDS (2 ch, 10-bit), 51 pins Connector |
| Voedingsspanning | 12.0V (Typ.) |
| Max. Waardes | Opslag Temp.: -20 ~ 65 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |