2026-04-06
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSC550HF02-W |
| Diagonale Afmeting | 55" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 40PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 1209.6(B)×680.4(H) mm |
| Randopening | - |
| Omtrek(mm) | 1223.6(B)×697.1(H)×1.8(D) |
| Luminantie | 0 (cd/m²) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Goed Zichtbaar bij | Symmetrie |
| Glasdikte | 0.70+0.70 mm |
| Kleurdiepte | 16.7M 68% NTSC |
| Gewicht | 3.34Kg (Typ.) |
| Vernieuwingsfrequentie | 120Hz |
| Behandeling | Antireflectie (Haze 2%), Harde coating (2H) |
| Contrastverhouding | 4000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Werkmodus | SPVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Reactie | 6 (Typ.)(G tot G) ms |
| Transmissiviteit | 6.5% (Typ.)(met Polarizer) |
| Achtergrondverlichting | Geen B/L |
| Gebruikt voor | TV Sets |
| Touchscreen | Zonder |
| Driver IC lijst | Ingebouwde COF6 bronchips |
| Signaaltype | LVDS (4 ch, 10-bit), 92 pins Connector |
| Voedingsspanning | 12.0V (Typ.) |
| Max. Waardes | Opslag Temp.: -20 ~ 65 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |