2026-04-07
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LSC550FN29-W |
| Diagonale grootte | 55" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840×2160 ((RGB), UHD 80PPI |
| Pixelformaat | RGB horizontale strook |
| Actief gebied | 1209.6 ((W) × 680,4 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 1223.6 ((W) × 697.1 ((H) × 1.3 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare (Haze 2,5%), harde coating (2H) |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 6000: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Reactie | 8 (type) (G tot G) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | SVA, meestal zwart, transmisief |
| Glasdikte | 0.40+0.50 mm |
| Transmissiviteit | 50,5% (Type) (met polarisator) |
| Kleurdiepte | 1.07B 68%NTSC |
| Achterlicht | Geen B/L |
| De massa | 2.30 kg (type.) |
| Gebruikt voor: | Televisietoestellen |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Lijst met bestuurder-IC | Ingebouwde COF 4-bronchips |
| Type signaal | V-bij-één 8 rijstroken, 51 pinnen |
| Spanningsvoorziening | 12.0V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 65 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |