2026-03-30
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LSC550FN13 |
| Diagonale grootte | 55" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840×2160 ((RGB), UHD 80PPI |
| Pixelformaat | RGB horizontale strook |
| Actief gebied | 1209.6 ((W) × 680,4 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 1223.6 ((W) × 697.1 ((H) × 1.3 ((D) mm |
| Oppervlakte | - |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 50001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Afbeeldingsmodus | SVA, meestal zwart, transmisief |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 8 (Type) (G tot G) |
| Glasdiepte | 0.40+0.50 mm |
| Transmissiviteit | 50,5% (Type) (met polarisator) |
| Kleuren weergeven | 1.07B 68%NTSC |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 2.33 kg (type.) |
| Toepassing | Televisietoestellen |
| Signalinterface | V-bij-één 8 rijstroken, 51 pinnen |
| Inlaatspanning | 12.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |