2026-04-10
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSC550FF10-W |
| Diagonale Afmeting | 55" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840(RGB)×2160, UHD 80PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 1209.6(B)×680.4(H) mm |
| Randopening | - |
| Omtrek (mm) | 1220.1×692×1.4 (H×V×D) |
| Behandeling | Glare (Haze 0%), Harde coating (2H) |
| Luminantie | 0 cd/m² |
| Contrastverhouding | 6000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Reactie | 8 (Typ.)(G tot G) ms |
| Goed Zicht bij | Symmetrie |
| Werkmodus | SVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Glasdikte | - |
| Transmissiviteit | 5.0% (Typ.)(met Polarizer) |
| Kleurdiepte | 1.07B 69%NTSC |
| Achtergrondverlichting | Geen B/L |
| Massa | 2.50Kgs (Typ.) |
| Gebruikt voor | TV Sets |
| Vernieuwingsfrequentie | 120Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Driver IC lijst | Ingebouwde COF 12 bronchips |
| Signaaltype | V-by-One 8 lane, Connector51 pins |
| Spanningsvoorziening | 12.0V (Typ.) |
| Max. Waardes | Opslag Temp.: -20 ~ 65 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |