2026-03-27
| Merk | Samsung |
| Model-P/N | LSC550FF01-W |
| Diagonale maat | 55" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CEL, FOB |
| Oplossing | 3840(RGB)×2160, UHD 80PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Actief gebied | 1209,6(B)×680,4(H) mm |
| Randopening | - |
| Omtrek afm. | 1223,6(H)×697,1(V)×1,4(D) mm |
| Behandeling | Ontspiegeld (nevel 2,3%), harde coating (2H) |
| Luminantie | 0 cd/m² |
| Contrastverhouding | 4000:1 (typ.) (TM) |
| Richting bekijken | Symmetrie |
| Reactietijd | 6 (typ.)(G tot G) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | SVA, normaal zwart, doorlatend |
| Plaatdikte | 0,50+0,50 mm |
| Doorlaatbaarheid | 4,3% (typ.) (met polarisator) |
| Ondersteuning kleur | 1.07B 71% NTSC |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | 2,50 kg (typ.) |
| Ontworpen voor | TV-toestellen |
| Framesnelheid | 120 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| D-IC-detail | COF Ingebouwde 12 source + 16 gate-chips |
| Interfacetype | V-by-One 16-baans, 97-pins connector |
| Voeding | 12,0 V (typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 65 °C |