2026-04-07
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LSC490HN02-W |
| Diagonale grootte | 49" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920×1080 ((RGB), FHD 45PPI |
| Pixelformaat | RGB horizontale strook |
| Actief gebied | 1073.78 ((W) × 604 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 1078.78 ((H) × 617.8 ((V) × 1.3 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare, harde coating (2H) |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 60001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 8 (Type) (G tot G) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | SVA, meestal zwart, transmisief |
| Dikte van de plaat | - |
| Overdraagbaarheid | 60,9% (Type.) (met polarisator) |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 99%NTSC |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | 1.70 kg (type.) |
| Ontworpen voor | Televisietoestellen |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| D-IC-gegevens | COF Ingebouwde 2 bronchips |
| Interface type | LVDS (2 ch, 10-bit), 51 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 12.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 65 °C |