2026-03-30
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LSC490FN08-W |
| Diagonale grootte | 49" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 90PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 1073.78 ((W) × 604 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 1084.28 ((W) × 615.6 ((H) × 1.3 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 2,3%), harde coating (2H) |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 47001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Afbeeldingsmodus | SVA, meestal zwart, transmisief |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 8 (Type) (G tot G) |
| Glasdiepte | 0.40+0.50 mm |
| Transmissiviteit | 40,3% (Type.) (met polarisator) |
| Kleuren weergeven | 1.07B 100%sRGB |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 1.80kg (type.) |
| Toepassing | Televisietoestellen |
| Signalinterface | V-bij-één 8 rijstroken, 51 pinnen |
| Inlaatspanning | 12.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |