2026-04-10
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSC490FN01 |
| Diagonale Afmeting | 49" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840×2160(RGB), UHD 90PPI |
| Pixelformaat | RGB Horizontale Stripe |
| Actief Gebied | 1073.78(B)×604(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Omtrek Afm. | 1087.8(H)×617.8(V)×1.3(D) mm |
| Behandeling | Antiglans, Antireflectie |
| Luminantie | 0 cd/m² |
| Contrast Ratio | 6000:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkrichting | Symmetrie |
| Responstijd | 8 (Typ.)(G tot G) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | SVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Plaatdikte | 0.40+0.50 mm |
| Transmissie | 5.1% (Typ.)(met Polarizer) |
| Ondersteunde Kleuren | 1.07B 68%NTSC |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | 1.85Kgs (Typ.) |
| Ontworpen voor | TV Sets |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Touch Panel | Zonder |
| Interface Type | V-by-One 8 lane, 51 pins Connector |
| Voeding | 12.0V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |