2026-03-30
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSC490FJ03-W |
| Diagonale Afmeting | 49" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840(RGB)×2160, UHD 90PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 1073.78(B)×604(H) mm |
| Randopening | - |
| Omtrek(mm) | 1083.78(B)×615.5(H)×1.4(D) |
| Luminantie | 0 (cd/m²) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Goede Weergave bij | Symmetrie |
| Glasdikte | - |
| Kleurdiepte | 1.07B 69% NTSC |
| Gewicht | 1.90Kg (Typ.) |
| Verversingssnelheid | 120Hz (60Hz Ingang) |
| Behandeling | Glare (Haze 0%), Harde coating (2H), Antireflectie |
| Contrastverhouding | 5000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Werkmodus | SVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Reactie | 8 (Typ.)(G tot G) ms |
| Transmissiviteit | 4.5% (Typ.)(met Polarizer) |
| Achtergrondverlichting | Geen B/L |
| Gebruikt voor | TV Sets |
| Touchscreen | Zonder |
| Driver IC lijst | Ingebouwde COF12 bronchips |
| Signaaltype | V-by-One 8 lane, 51 pins Connector |
| Voedingsspanning | 12.0V (Typ.) |
| Max. Waardes | Opslag Temp.: -20 ~ 65 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |