2026-03-13
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSC480HJ08 |
| Diagonale Afmeting | 48" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 46PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 1054.08(B)×592.92(H) mm |
| Randopening | - |
| Buitenafmetingen | 1064.08(B)×605.42(H)×1.5(D) mm |
| Oppervlak | Antireflectie (Mist 2.3%), Harde coating (2H) |
| Helderheid | 0 cd/m² |
| Contrastverhouding | 4500:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | SPVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Beste Weergave op | Symmetrie |
| Responstijd | 6 (Typ.)(G naar G) |
| Glasdiepte | 0.50+0.50 mm |
| Transmissiviteit | 6.5% (Typ.)(met Polarizer) |
| Weergavekleuren | 16.7M/1.07B 72%NTSC |
| Lamp Type | Geen B/L |
| Frequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Driver IC | COF Ingebouwd 12 bronchips |
| Paneelgewicht | 2.50Kg (Typ.) |
| Toepassing | TV Sets |
| Signaalinterface | LVDS (2 ch, 10-bit), 51 pins Connector |
| Ingangsspanning | 12.0V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 65 °C |