2026-04-02
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSC480FN10-W |
| Diagonale Afmeting | 48" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840×2160(RGB), UHD 92PPI |
| Pixelformaat | RGB Horizontale Stripe |
| Actief Gebied | 1054.08(B)×592.92(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Buitenafmetingen | 1068.08(B)×608.92(H)×1.2(D) mm |
| Helderheid | 0 cd/m² |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Beste Weergave op | Symmetrie |
| Glasdiepte | - |
| Weergavekleuren | 1.07B 68%NTSC |
| Frequentie | 60Hz |
| Gewicht | 1.70/1.90Kgs (Typ./Max.) |
| Oppervlak | Antiglare (Haze 2.3%), Harde coating (2H) |
| Contrastverhouding | 5000:1 (Typ.) (TM) |
| Weergavemodus | SPVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Responstijd | 8 (Typ.)(G tot G) |
| Transmissiviteit | 4.6% (Typ.)(met Polarizer) |
| Lamp Type | Geen B/L |
| Touchscreen | Zonder |
| Toepassing | TV Sets |
| Signaalinterface | V-by-One 8 lane, 51 pins Connector |
| Ingangsspanning | 12.0V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ;Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |