2026-04-14
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSC480FN06-W |
| Diagonale Afmeting | 48" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840(RGB)×2160, UHD 92PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 1054.08(B)×592.92(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Omtrek (mm) | 1068.08 × 608.92× 1.4 (H×V×D) |
| Behandeling | Antireflectie (Haze 2.3%), Harde coating (2H) |
| Luminantie | 0 cd/m² |
| Contrastverhouding | 4500 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Reactie | 8 (Typ.)(G tot G) ms |
| Goede Weergave bij | Symmetrie |
| Werkmodus | SVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Glasdikte | 0.50+0.50 mm |
| Transmissiviteit | 3.7% (Typ.)(met Polarizer) |
| Kleurdiepte | 1.07B 99%sRGB |
| Achtergrondverlichting | Geen B/L |
| Gewicht | 1.98Kgs (Typ.) |
| Gebruikt voor | TV Sets |
| Verversingssnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Driver IC lijst | Ingebouwde COF12 bron + 12 gate chips |
| Signaaltype | V-by-One 8 lane, 51 pins Connector |
| Voedingsspanning | 12.0V (Typ.) |
| Max. Waarden | Opslag Temp.: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |