2026-03-26
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSC430FN01-W |
| Diagonale Afmeting | 43" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840(RGB)×2160, UHD 103PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 940.95(B)×529.29(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Buitenafmetingen | 950.95(H)×541.14(V)×1.2(D) mm |
| Behandeling | Glare (Haze 0%), Harde coating (2H) |
| Luminantie | 0 cd/m² |
| Contrastverhouding | 5500:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkrichting | Symmetrie |
| Responstijd | 8 (Typ.)(G tot G) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | SVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Plaatdikte | 0.40+0.40 mm |
| Transmissie | 4.46% (Typ.)(met Polarizer) |
| Ondersteunde Kleuren | 1.07B 100%sRGB |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | 1.30Kgs (Typ.) |
| Ontworpen voor | TV Sets |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| D-IC Detail | COF Ingebouwd 12 bronchips |
| Interface Type | V-by-One 8 lane, 51 pins Connector |
| Voeding | 12.0V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 65 °C |