2026-04-01
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSC400HN06-W |
| Diagonale Afmeting | 40" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 55PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Streep |
| Actief Gebied | 885.6(B)×498.15(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Omtrek(mm) | 895.6(B)×510.65(H)×1.2(D) |
| Luminantie | 0 (cd/m²) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Goed Zicht bij | Symmetrie |
| Glasdikte | 0.40+0.40 mm |
| Kleurdiepte | 1.07B 100% sRGB |
| Gewicht | 1.30Kgs (Typ.) |
| Verversingssnelheid | 60Hz |
| Behandeling | Antiglare (Haze 2.3%), Harde coating (2H) |
| Contrastverhouding | 5000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Werkmodus | CPVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Reactie | 22 (Typ.)(G tot G) ms |
| Transmissiviteit | 5.6% (Typ.)(met Polarizer) |
| Achtergrondverlichting | Geen B/L |
| Gebruikt voor | TV Sets |
| Touchscreen | Zonder |
| Driver IC lijst | Ingebouwde COF6 bronchips |
| Signaaltype | LVDS (2 ch, 10-bit), 51 pins Connector |
| Voedingsspanning | 12.0V (Typ.) |
| Max. Waarderingen | Opslag Temp.: -20 ~ 65 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |