2026-03-26
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LSC400HN03-W |
| Diagonale grootte | 40" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920×1080 ((RGB), FHD 55PPI |
| Pixelformaat | RGB horizontale strook |
| Actief gebied | 885.6 ((W) × 498.15 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 899.6 ((W) × 513.95 ((H) × 1.4 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 2,3%), harde coating (2H) |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 50001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Afbeeldingsmodus | SVA, meestal zwart, transmisief |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 8 (Type) (G tot G) |
| Glasdiepte | 00,50+0,50 mm |
| Transmissiviteit | 5.95% (Typ.) (met polarisator) |
| Kleuren weergeven | 1.07B 69%NTSC |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Bestuurder IC | COF Ingebouwde 2 bronchips |
| Gewicht van het paneel | 1.50kg (type.) |
| Toepassing | Televisietoestellen |
| Signalinterface | LVDS (2 ch, 10-bit), 51 pinnen Connector |
| Inlaatspanning | 12.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C; Bergingstemperatuur: -20 ~ 65 °C |