2026-04-01
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSC400FN06-W |
| Diagonale Afmeting | 40" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840(RGB)×2160, UHD 110PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 884.736(B)×497.664(H) mm |
| Randopening | - |
| Buitenafmetingen | 894.736(B)×508.664(H)×1.2(D) mm |
| Oppervlak | Antireflectie (Haze 2.3%), Harde coating (2H) |
| Helderheid | 0 cd/m² |
| Contrastverhouding | 4000:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | C-PVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Beste Weergave op | Symmetrie |
| Responstijd | 17 (Typ.)(G tot G) |
| Glasdiepte | 0.40+0.40 mm |
| Transmissiviteit | 4.0% (Typ.)(met Polarizer) |
| Weergavekleuren | 16.7M/1.07B 68%NTSC |
| Lamp Type | Geen B/L |
| Frequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Driver IC | COF Ingebouwd 12 bronchips |
| Paneelgewicht | 1.30Kgs (Typ.) |
| Toepassing | TV Sets |
| Signaalinterface | V-by-One 8-baans, 51-pins connector |
| Ingangsspanning | 12.0V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |